| naar de home-pagina | print deze pagina | informatie over Snow Leopard | sitemap | in/uit loggen |
Startpagina
Nieuws
Bestemmingen
Snel weg?
Gegarandeerd vertrek & ..
Algemene informatie
Brochure / Contact
Prijzen en data
Boekingsformulier
Projecten en Expedities
Vakanties met kinderen NIEUW
Adventure 50 Plus
Workshop reizen
Bedrijfsuitje?
Informatiedagen, presentaties etc.
Links
Duurzaam Toerisme
Nieuwsbrief
ENGLISH

Lobuche Peak

De Lobuche Peak bestaat uit twee door een lange graat met elkaar verbonden toppen: de Lobuche West (6145 m) en de Lobuche East (6119 m).
Hoewel voor de Lobuche West een expeditie-vergunning nodig is, mag de Lobuche East wel op een trekking peak permit beklommen worden. 
De Lobuche East is vanuit klimtechnisch oogpunt de moeilijkst beklimbare 'trekking peak' van Nepal.
Deelnemers moeten in uitstekende conditie zijn om deze top te bereiken.... Maar de prestatie wordt volop beloond door het adembenemende panorama dat we vanaf de top hebben!


 



Van Kathmandu vliegen we naar Lukla en vandaar trekken we via Namche Bazar, de ‘hoofdstad’ van het Khumbu Solo gebied, naar Gokyo. Gokyo ligt in het dal van de vijf meren aan de voet van de langste gletsjer van Nepal. Vanaf de Gokyo Ri, een uitzichtsberg boven Gokyo, hebben we een grandioos uitzicht op vier achtduizenders: de Cho Oyu (8201 m), de Mount Everest (8846 m), de Lhotse (8511 m) en de Makalu (8481 m)!
Om van Gokyo naar het Khumbu dal te komen, moeten we de vergletsjerde bergpas Cho La (5420 m) oversteken. Vanaf de pas wederom een schitterend uitzicht op o.a. de Ama Dablam.
Dan klimmen we door naar het Lobuche basecamp en vervolgens naar kamp I. Vanuit kamp I hebben we twee dagen de tijd om een toppoging Lobuche East te doen. Een lange klim door een steile sneeuw- en ijswand leiden ons naar de top. Daar aangekomen hebben we een panoramisch uitzicht!
Via de klassieke Everest-basecamp route dalen we af naar Namche Bazar. Het is dan nog een volle dag lopen terug naar Lukla, vanwaar we weer terugvliegen naar Kathamandu.

Route                         :           Lobuche East
Aantal dagen            :           23
Niveau                       :           5
Hoogste kamp         :           5500 m
Hoogste punt           :           6119 m
Prijzen/data               :           klik HIER

 

Snow Leopard Adventures

Bezoekadres:

The Globe
Outdoor- & Travel center 
Waldorpstraat 15H
2521 CA  DEN HAAG
K.v.K. nr: 27182115
Bank: 42.96.13.652 


Contactinfo:

Tel: 070 - 388 28 67
Fax: 070 - 388 32 61
Email: info@snowleopard.nl


Internet:



Ons team:



Bezoek ook eens:











© 2004 - Snow Leopard Adventures - All Rights Reserved